رابیتس چیست؟ مزیت و موارد مصرف آن چیست؟

رابیتس چیست؟


رابیتس چیست؟ مزیت و موارد مصرف آن چیست؟

قصد داریم در مقاله پیش رو در سایت شاهین فلز سپاهان به بررسی رابیتس چیست پرداخته و به مزیت ها و کاربردهای این محصول بپردازیم. با ما همراه باشید.

رابیتس چیست؟ مزیت و موارد مصرف آن چیست؟

یکی از انواع محصولات فولادی رابیتس می باشد که به آن راویز نیز گفته می شود. درواقع به ورق فلزی مشبک که از ورق گالوانیزه تشکیل شده است رابیتس می گویند. این ورق فولادی دارای چشمه های متعددی می باشد. رابیتس با شیت ساده فولادی تفاوت داشته و درقالب چشمه های گوناگون ساخته می شود. از این محصول بیش تر به جهت انجام کارهای زیبایی و تزئینی در ساخت بنای ساختمان ها استفاده می شود.

رابیتس مزیت و موارد مصرف زیادی دارد. و به همین دلیل در انواع گوناگونی از چشمه ها و ستون ها تولید می شود. به عنوان مثال در چشمه هایی مثل، لوزی و دایره و مربع تولید می گردد.

مزیت های استفاده از رابیتس چیست؟

چنانچه در تعریف رابیتس چیست ،گفتیم رابیتس ها را در چشمه ها و ستون های متنوعی می سازند . این چشمه ها به خوبی جریان نور، هوا و … را از خود عبور می دهند. اما با وجود همین چشمه ها اجسام بزرگ تر از آن عبور نکرده و به عنوان حفاظ عمل می کنند. به عنوان مثال می توان به قفس پرنده اشاره کرد. که چشمه ها مانع از خارج شدن پرنده از قفس می شوند. استحکام و مقاومت رابیتس از توری بسیار بیش تر می باشد.

همچنین از دیگر ویژگی ها و برتری های رابیتس به این مورد می توان اشاره کرد که رابیتس ها کامل بریده. و مجددا متصل نمی شوند و همین امر عامل است برای مقاومت بالاتر این محصول.

مواد مصرف رابیتس ها چیست؟

با توجه به طرح های متعدد رابیتس، طبیعی است که موارد مصرف آن نیز بسیار زیاد می باشد. اما می توان گفت اکثرا از آن ها در ساختمان سازی و نیز در مجسمه سازی استفاده می شود. به عنوان مثال در گچ کاری سقف و در سیمان کردن نمای ساختمان و… . همچنین به جهت ساخت انواع قفس ها از آن استفاده می شود.

رابیتس چیست؟
رابیتس چیست؟

5 مورد از کاربرد رابیتس در ساختمان سازی چیست؟

  • رابیتس دیوار
  • رابیتس سقف کاذب
  • رابیتس نمای ساختمان
  • ترمیم ترک‌های ایجاد شده
  • سقف شیروانی

طریقه رابیتس کاری نمای بناها به چه شکل انحام می شود؟

قبل از نصب کردن نمای بناها باید یک زیرکاری صورت بگیرد در واقع در همین مرحله رابیتس انجام می شود. طریقه رابیتس کاری به این شکل است که در آغاز کار قوطی را به ستون ها وصل می کنند. و در مرحله بعد اقدام به رابیتس کشی می کنند. و سپس به سراغ نما کردن ساختمان می روند.

سایر مقالات و محصولات شرکت شاهین فلز سپاهان :

در این مقاله درباره رابیتس چیست مطالبی ذکر شد. علاوه بر این برای دسترسی به مقالات و محصولات سایت می توانید بر روی لینک های زیر کلیک بفرماید. عنوان این مقالات عبارتند از : خرید پروفیل در اصفهان، خرید پروفیل قوطی در اصفهان،. خرید پروفیل z در اصفهان، خرید ورق در اصفهان،. خرید رول ورق در اصفهان، خرید ورق کرکره در اصفهان، خرید ورق ذوزنقه در اصفهان،. خرید ورق پانچ دار در اصفهان، خرید ناودانی در اصفهان، خرید میلگرد در اصفهان، خرید توری در اصفهان،. خرید نبشی در اصفهان،خرید تیرآهن در اصفهان،. خرید لوله در اصفهان،خرید چهارچوب فلزی در اصفهان، خرید تسمه فولادی در اصفهان،. نوار بری ورق، رشته بری ورق.  قوطی ستونی ، قیمت قوطی ستونی و قوطی ستونی 13 در 13و … . با ما همراه باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  • 03145240331
  • info@shahinfelezsepahan.com
  • شاهین شهر، خیابان سعدی شمالی
×

از این که شاهین فلز سپاهان را

انتخاب کردید سپاس گزاریم

 

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟