نواربری ورق (رشته بری ورق)

ما تضمین پایین ترین قیمت را به شما می دهیم
کافیست با ما تماس بگیرید.

                                                                                                                                         تماس بگیرید: 0314527310-14

نواربری ورق در کارخانه شاهین فلزسپاهان:

یکی از بهترین و با کیفیت ترین خدماتی که در کارخانه شاهین فلز سپاهان ارائه می شود. خدمت نوار بری ورق و رشته بری ورق است. این فرآیند طبق سلیقه و سفارش مشتریان گرامی انجام شده. و در عرض و ضخامت های مد نظر ایشان صورت می گیرد. در ادامه ضخامت و عرض دستگاه رشته بری ورق ما بیان می شود.

ضخامت وعرض نوار بری ورق شاهین فلزسپاهان:

ضخامت رشته بری ورق دراندازه بین 40/0 تا 12 میلی متر. و در عرض به دلخواه مشتری از 40 تا 2 متر صورت می گیرد.

دستگاه اسلیتر و نواربری شرکت شاهین فلزسپاهان با فناوری جدید برای اولین بار در ایران قادر است با یک دستگاه.، ضخامت های گوناگون را برش بزند و تلفیق سایزهای مختلف با یک اسلیتر صورت پذیرد. این خدمات نوار بری بر روی ورق های مختلف مانند ورق سیاه، ورق گالوانیزه، رنگی،. سرد( روغنی) و … صورت می گیرد. این اسلیتر به شکل منحصر به فردی توانایی برش شیت های با ضخامت کم، متوسط و ضخیم را دارا است.

همچنین برش های دستگاه نواربری شاهین فلزسپاهان به صورت تمیزو یکدست و عاری از ناهمواری می باشد. و در انتهای فرآیند برش و کویل مجدد نوارها به صورت محکم و منظم جمع شده. تا در استفاده از این کویل ها مشکلی پیش نیاید.

سفارش نواربری ورق( رشته بری ورق):

جهت کسب اطلاعات بیش تر درباره این خدمت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. نواربری ورق با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به شما ارائه می شود.

   تماس بگیرید: 0314527310-14

نواربری ورق _رشته بری ورق

                  نواربری ورق _رشته بری ورق

در ادامه قصد داریم درباره چیستی و چگونگی نوار بری ورق نیز توضیحاتی ذکر کنیم. و اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار دهیم:

نواربری ورق چیست؟

به فرآیندی که بر روی ورق های آهنی انجام شده. و کویل سنگین را به کویل نازک تر و کم وزن تر بدل کنند. نوار بری ورق یا رشته بری گفته می شود. این فرآیند با نام لاتین Roll Slitting نیز معروف می باشد. دلیل این کار فراهم کردن رشته های باریک فلزی و کویل های سبک تر و با عرض کم تر است. که برای راحتی استفاده در صنایع مورد نظر می باشد.

نوار بری ورق بر روی چه ورق هایی انجام می شود؟

نواربری ورق و رشته بری ورق بر روی ورق های مختلفی انجام می گیرد:. مانند ورق های گالوانیزه، ورق های روغنی و سرد، کویل های ورق سیاه ……..  .

فرآیند نواربری ورق به دو طریق عمل می کند:

نواربری ثابت و نوار بری پیچشی

که در ادامه به توضیح هر کدام می پردازیم:

نوار بری ثابت چگونه است؟

در شیوه اول یعنی نواربری ثابت لازم نیست که کویل ها از حالت رول خارج و باز شود. چون کویل روی دوغلتک حرکت کرده و با تیغه مورد نظرعملیات برش بر روی نوار صورت می گیرد.

نواربری پیچشی چگونه است؟

روش کار در این مورد به این صورت است که.، کویل ورق را در قسمت مخصوص خود در دستگاه رشته بری ورق که به آن رولگیر گفته می شود جای می دهند. و بر خلاف مورد قبلی در اینجا رول ورق باز می شود. و به مرحله بعدی که مرحله نوار بری است هدایت می شود.در مرحله نوار بری با توجه به تنظیماتی که از قبل درباره میزان عرضی و طولی برش صورت داده اند. برش انجام می شود. و مجدد با حرکت به مرحله بعد نوارهای بریده شده را به شکل رول در می آورند. و کویل هایی با وزن کم تر و نازک تر آماده اراعه به مشتری می گردد

نواربری ورق _رشته بری ورق

نواربری ورق _رشته بری ورق

  

خطوط دستگاه نواربری ورق یا رشته بری ورق:

خطوط نواربری این دستگاه را می توان طبق ضخامتی که به آن می دهند را به سه دسته گروه بندی کرد:

 •  ضخیم
 • متوسط
 • نازک

موارد مصرف کویل های نوارشده :

کویل های نوار شده موارد مصرف فراوانی دارند و از آن ها در صنایع گوناگونی استفاده می کنند مانند:

 • صنعت ساخت و ساز
 • خودروسازی
 • کشتی سازی
 • ساخت مخزن های بزرگ و تانکر
 • لوازم خانگی

سایر مقالات و محصولات شرکت شاهین فلز سپاهان :

در این مقاله درباره نواربری ورق و رشته بری ورق مطالبی ذکر شد. علاوه بر این برای دسترسی به مقالات و محصولات سایت می توانید بر روی لینک های زیر کلیک بفرماید.عنوان این مقالات عبارتند از : خرید پروفیل در اصفهان، خرید پروفیل قوطی در اصفهان،. خرید پروفیل z در اصفهان، خرید ورق در اصفهان،. خرید رول ورق در اصفهان، خرید ورق کرکره در اصفهان، خرید ورق ذوزنقه در اصفهان،. خرید ورق پانچ دار در اصفهان، خرید ناودانی در اصفهان، خرید میلگرد در اصفهان، خرید توری در اصفهان،. خرید نبشی در اصفهان، خرید تیرآهن در اصفهان،. خرید لوله در اصفهان،خرید چهارچوب فلزی در اصفهان، خرید تسمه فولادی در اصفهان ، قوطی ستونی ، قیمت قوطی ستونی و قوطی ستونی 13 در 13 و … . با ما همراه باشید.

 

 • 03145240331
 • info@shahinfelezsepahan.com
 • شاهین شهر، خیابان سعدی شمالی
×

از این که شاهین فلز سپاهان را

انتخاب کردید سپاس گزاریم

 

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟