خرید پروفیل z در اصفهان :

ما تضمین پایین ترین قیمت را به شما می دهیم
کافیست با ما تماس بگیرید.

بررسی محصولات پروفیل z :

ردیف نام محصول ضخامت نوعطول شاخه واحد فروش محل تحویل قیمت
1پروفیل z پانچدار 2/5پانچدار 6 متری کیلو گرم انبار شاهین شهر تماس بگیرید
0314527310-14
2پروفیل z پانچدار 3پانچدار 6 متری کیلو گرم انبار شاهین شهر تماس بگیرید
0314527310-14
3پروفیل z ساده2/5ساده 6 متری کیلو گرم انبار شاهین شهر تماس بگیرید
0314527310-14
4پروفیل z ساده3ساده 6 متری کیلو گرم انبار شاهین شهر تماس بگیرید
0314527310-14

پروفیل Z یکی از انواع پروفیل با مقطع باز:

حتما بارها شنیده اید که پروفیل زد از جمله انواع پروفیل باز به حساب می آید اما پروفیل باز چیست؟ پروفیل باز در مقابل پروفیل بسته قرار دارد. اگر مقطع شکل هندسی پروفیل بسته نباشد به آن پروفیل باز می گویند. و اگر مقطع شکل هندسی آن بسته باشد به آن پروفیل بسته می گویند. به عنوان مثال قوطی یا لوله که در نهایت شبیه به مستطیل یا دایره و مربع هستند. ازانواع پروفیل بسته می باشند زیرا مقطع آن بسته است. اما محصولاتی مانند سپری، ناودانی و پروفیل Z از انواع پروفیل باز به حساب می آیند.

نگاهی اجمالی به علت به وجود آمدن پروفیل زد:

چنانچه می دانیم کاربری پروفیل Z بیش تر برای سقف سالن ها، انبارها و سوله های صنعتی است. نکته این جاست که سقف این گونه ساختمان ها دارای شرایط خاصی هستند. و باید قسمت های گوناگون سقف در ابتدا ساخته و سپس در کنار یکدیگر چیده شده تا سقف تکمیل گردد. و نهایتا بر روی سقف نصب شود. وصل کردن این قطعات پازل سقف به یکدیگر به اهرمی نیاز داشت که قابلیت تحمل وزن سقف را داشته. و بجز تحمل بار قابلیت اتصال به قسمت های مختلف سقف را نیز داشته باشد. وبه دو طرف سازه پیچ شود. راه حل این مشکل پروفیل زد بود،. که به خوبی توانست این مشکل را، حل و سقف سوله ها و انبارها را کامل کند.

استاندارد پروفیل z چیست؟ :

استانداردها و روش های تولید پروفیل در کشورهای مختلف با یکدیگر فرق داشته و یکی نیستند. یکی از این موارد، استاندارد اروپایی است. که پروفیل زد نیز طبق آن ساخته می شود. پروفیل  z این قابلیت را دارد که طبق خواسته مشتری تولید شود. و همچنین این پروفیل را می توان به دلخواه مشتری برش و پانچ کرد.تمامی محصولات فولادی که در سراسر دنیا تولید می شوند،. باید دارای استانداردهای لازم باشند که از جمله این استانداردها می توان به استاندارد اروپایی و استاندارد ایران اشاره کرد. محصولاتی که استاندارد ندارند دارای کیفیت مناسبی نبوده و دچار آسیب هایی مانند شکستگی و خوردگی می شوند.

استاندارد ملی ایران ۳۶۹۴

استاندارد ملي ايران ۵۷۲۲

توصیه می شود شما همراهان گرامی آهن آلات مورد نظر خود را از مراکز مطمئن و خوشنام خرید کنید تا دچار مشکل نشوید. شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلزسپاهان یکی از این مراکز معتبر و خوشنام بوده،. که همواره سعی در حذف واسطه ها و عرضه مستقیم محصولات با کیفیت با مناسب ترین قیمت به مصرف کننده نهایی داشته است.

جهت کسب اطلاعات بیش تر و دریافت قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

با سایر نام های پروفیل زد آشنا شویم ؟  

پروفیل z را به صورت یک عنصر باربر برای سازه های صنعتی، اسکلت بناها،. صنایع گوناگون مانند برق و ماشین سازی و … می شناسند. پروفیل زد از مجموعه اجزایی است که برای متصل کردن اجزا در سازه ها به کار می رود. از دیگر نام های این محصول می توان به پروفیل نیمرخ، سازه ها و سقف اشاره کرد.  

خرید پروفیل z در اصفهان :

در جدول بالا محصولات پروفیل زد و مشخصات آن ها با عنوان خرید پروفیل z در اصفهان ذکر شده است،. ویژگی هایی مانند: نام محصول، ابعاد، طول و … . بعد از آنکه محصولات را مشاهده و بررسی کردید. جهت نهایی کردن خرید خود، خرید پروفیل z  در اصفهان با مشاوران شرکت شاهین فلز سپاهان تماس بگیرید.

ویژگی ها و موارد مورد مصرف پروفیل زد:

از این پروفیل به جهت سقف های سازه ها، تیر و ستون استفاده می کنند.  z به سادگی قابلیت حمل دارد. و و می توان عیوب آن را پیدا و با عوض کردن قطعه ها مشکلاتش را رفع کرد. این پروفیل سازگار با محیط زیست است و می توان آن را بازیافت و مجدد از آن استفاده کرد. این مورد از جمله مزیت های بناهای اسکلت می باشد. چون قطعه ها توسط پیچ و مهره به همدیگر وصل می شوند. و چنانچه مشکلی بوجود بیاید قطعه معیوب به سادگی قابلیت تعویض و اصلاح دارد. به طور کلی ستون ها در ساختمان ها و برج های بلند از ترکیب چندین پروفیل ساخته می شود. به این علت از پروفیل های زد نیز در جاهای متعددی بهره برده می شود.

 

خرید پروفیل z در اصفهان

                                    خرید پروفیل z در اصفهان

قیمت پروفیل زد چگونه است:

قیمت z  نیز به مانند بقیه محصولات فولادی تحت تاثیر عوامل متعدد است. که از آن جمله می توان به نوع و مدل پروفیل اشاره کرد. همچنین پروفیل z  تحت تاثیر نوسانات بازار دلار و ارز می باشد. و به صورت ثابت نیست. به همین جهت در جدول محصولات خرید پروفیل z در اصفهان که در بالا ذکر شده از ذکر قیمت معذوریم. از شما همراهان گرامی تقاضا داریم،. جهت اطلاع از قیمت و خرید پروفیل z در اصفهان با کارشناسان فروش شرکت شاهین فلز سپاهان درتماس باشید. از این بابت اطمینان خاطر داریم. که چنانچه با قیمت های مناسب و باور نکردنی و در عین حال کیفیت بالای محصولات فولادی ما روبرو شوید. شما نیز چون سایر مشتریان ما شگفت زده خواهید شد و مشتری همیشگی شرکت می شوید. همواره تلاش مدیریت شرکت شاهین فلز سپاهان بر حذف واسطه ها بوده ،. و ارائه مستقیم و بی واسطه محصولات به شما مصرف کنندگان گرامی را در پی داشته است.

روش تولید پروفیل z چگونه است؟

پروفیل z  از زیر مجموعه پروفیل ها به حساب می آید. به صورت کلی پروفیل ها تنوع زیادی دارند که زد از مجموعه پروفیل های باز است. پروفیل زد توسط مراحل نورد سرد ساخته می شود. پروفیل z را با بهره گیری از دستگاه های رولفرم و در ابعاد گوناگون تهیه می کنند.

در ادامه به توضیح مراحل تولید این پروفیل می پردازیم با ما همراه باشید:

خرید پروفیل z در اصفهان

                                           خرید پروفیل z در اصفهان

آماده سازی رول ورق:

در ابتدا باید رول ورق که غالبا شامل ورق گالوانیزه و سیاه می باشد را آماده کار کنند. این ورق ها دارای ضخامت های گوناگون از 2 تا 3 میلیمتر هستند.

باز کردن رول ورق:

در مرحله بعدی باید کلاف رول ورق باز شود که این کار را به کمک دستگاه کلاف باز کن انجام می دهند. به وسیله جرثقیل سقفی رول ورق را در جای مناسب قرار داده تا کلاف ورق باز شود.

نوار بری:

در این مرحله طبق سفارش مشتری و یا اندازه های مورد نظر، ورق ها توسط دستگاه مخصوص برش می خورند. 

کلاف کردن مجدد ورق :

پس از برش خوردن ورق ها به اندازه های موردنظر به وسیله دستگاه کلاف جمع کن مجددا ورق ها جمع شده. و به شکل کلاف در می آید و به مرحله بعد فرستاده می شود.

جم کردن ضایعات :

بعد از بریدن ورق ها به اندازه های مشخص قسمتی از ورق ها اضافه می آید که به آن ضایعات گفته می شود. که این ضایعات نیز جمع آوری شده و از آن ها به جهت تولید تسمه بهره می برند. و چنانچه مناسب نبودند این ضایعات را به عنوان آهن قراضه به فروش می رسانند تا مجددا از آن ها استفاده شود. 

شکل دهی و برش:

 سرانجام به ورق ها شکل داده و پروفیل Z را تولید می کنند. که غالبا در سایز 6 متر ایجاد و برش می خورد.

بسته بندی محصول:

پس از تولید محصولات را بسته بندی و در انبار نگهداری می کنند تا به مشتریان تحویل دهند.

4 مورد از مزیت استفاده از پروفیل Z :

سبک وزن:

پروفیل Z نسبت به بقیه پروفیل ها دارای وزن پایین تری است. و البته وزن پایین دلیلی بر مقاومت کم آن نیست بلکه این پروفیل مقاومت و ماندگاری زیادی دارد.

قیمت مناسب:

هرچند که قیمت پروفیل زد در کارنجات و شرکت های گوناگون متفاوت است. اما به طور کل می توان گفت که پروفیل Z دارای قیمت مناسب بوده و صرفه اقتصادی دارد.

جهت خرید پروفیل Z با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

درجه مقاومت بالا:

چنانچه می دانیم از پروفیل Z در ساخت سقف سالن ها و انبارها و…. استفاده می شود. پس طبیعی است که کارشناسان به مقامت بالای این محصول اطمینان خاطر داشته باشند. پرفیل زد در عین حال که وزن پایینی دارد به دلیل درجه مقاومت بالا، مورد توجه زیادی قرار گرفته است.

سادگی در نصب:

پروفیل Z به خاطر شکل و ساختاری که دارد به راحتی و با سرعت نصب می شود. و به ابزارآلات سنگین و نیروی خاص نیاز نیست.

چهار مورد از موارد مصرف پروفیل زد ؟:

  1. مصرف پروفیل z  در سقف سوله ها و انبار های بزرگ
  2. مصرف در سقف باشگاه های ورزشی
  3. به جهت متصل کردن سازه ها و اسکلت ها
  4. مصرف برای سقف های با شیب زیاد

طبق خواسته مشتریان پروفیل های باز را در سایزها و ضخامت های متفاوتی عرضه می کنند. از این پروفیل ها در ساختمان سازی و چهار چوب درب و پنجره مصرف می کنند.

سایر مقالات و محصولات شرکت شاهین فلز سپاهان :

 علاوه بر این مقاله که با موضوع خرید پروفیل z در اصفهان است. در ادامه طیف گسترده ای از مقالات و محصولات با عنوان: خرید پروفیل در اصفهان، خرید پروفیل قوطی در اصفهان، خرید چهارچوب فلزی در اصفهان، خرید ورق در اصفهان، خرید رول ورق در اصفهان، خرید ورق پانچ دار در اصفهان،. خرید ورق ذوزنقه در اصفهان، خرید ورق کرکره در اصفهان، خرید میلگرد در اصفهان، خرید توری در اصفهان، خرید نبشی در اصفهان، خرید تیرآهن در اصفهان، خرید لوله در اصفهان،. خرید تسمه فولادی در اصفهان، خرید ناودانی در اصفهان ،. نواربری ورق، رشته بری ورق، قوطی ستونی، قیمت قوطی ستونی، قوطی ستونی 13 در 13 و … . خدمت شما همراهان گرامی ارائه خواهد شد. با ما همراه باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  • 03145240331
  • info@shahinfelezsepahan.com
  • شاهین شهر، خیابان سعدی شمالی
×

از این که شاهین فلز سپاهان را

انتخاب کردید سپاس گزاریم

 

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟