خرید توری در اصفهان

خرید توری در اصفهان

ما تضمین پایین ترین قیمت را به شما می دهیم
کافیست با ما تماس بگیرید.

جدول مشخصات توری 

ردیف نام محصول ضخامت چشمه محل تحویل واحد فروش قیمت
1توری پرسی 2*23/52*2انبار شاهین شهر کیلو گرم تماس بگیرید
0314527310-14
2توری پرسی 2*242*2انبار شاهین شهر کیلو گرم تماس بگیرید
0314527310-14
3توری پرسی 4*43/54*4انبار شاهین شهر کیلو گرم تماس بگیرید
0314527310-14
4توری پرسی 4*444*4انبار شاهین شهر کیلو گرم تماس بگیرید
0314527310-14

خرید توری در اصفهان

توری پرسی را با درهم گره زدن رشته های فلزی ایجاد می کنند. این توری موارد مصرف زیادی دارد که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت.

خرید توری در اصفهان و نحوه تولید توری پرسی:

برای ساختن توری پرسی در آغاز کار سیم های نازک را پرس. و به صورت کنگره ای و موج دار مبدل می کنند. و در مرحله بعدی این رشته ها را روی یکدیگر الصاق و آن ها را می بافند. و در پایان این تک رشته ها به شکل مجموعه ای از رشته های منظم،. و دارای استحکام زیاد کنار هم چیده می شوند. از جمله شکل هایی که این توری ها دارند 6 ضلعی و مثلث (Triangle ) و مربع (Square) هستند.

در جدول بالا محصولات توری و مشخصات آن ها با عنوان خرید توری در اصفهان ذکر شده است،. ویژگی هایی مانند: نام محصول، ابعاد، طول و … . بعد از آنکه محصولات را مشاهده و بررسی کردید. جهت نهایی کردن خرید خود، خرید توری در اصفهان با مشاوران شرکت شاهین فلز سپاهان تماس بگیرید.

توری پرسی مدل های متنوعی دارد که عبارتند از:

1.خرید توری موج دار عادی در اصفهان

 2.خرید توری موج دار حصیری در اصفهان

 3. خرید توری موج دار هلندی در اصفهان

موارد مصرف توری در بازار:

خرید توری در اصفهان به جهت محافظ درب و پنجره:

سالیان طولانی است که خرید توری در اصفهان صورت می گیرد. و از این توری به عنوان حفاظ پنجره ها بهره برده می شود .از این توری ها به جهت بیش تر کردن امنیت منازل بهره می برند. کیفیت این توری ها بسیار بالا می باشد و طول عمر زیادی دارند. در نتیجه بهره گیری از این توری ها از نظر اقتصادی هم خیلی به نفع می باشد. با کمک این توری ها می توان امنیت ساختمان ها را به صورت گسترده ای بیش تر کرد. 

خرید توری در اصفهان به جهت استفاده به عنوان قفس حیوانات:

هنوز هم در بعضی از شهرها و روستاها در گوشه کنار حیاط منازل و باغ ها قفس هایی هستند. که در آن از مرغ ها و پرندگان نگه داری می کنند. این توری ها چون پایداری بسیار زیادی دارند. برای اینکار بسیار مناسب هستند و حیوانات نمی توانند از آن رد شوند یا آن را خراب کنند. پس می توان از مقاومت این قفس ها اطمینان خاطر پیدا کرد. باید گفت که برای ساختن این قفس ها باید شرایطی را مراعات کرد تا کاربری و کیفیت آن کم نشود. 

خرید توری در اصفهان

خرید توری در اصفهان

خرید توری حصاری در اصفهان:

این توری را بسیار مورد مصرف قرار می دهند. هدف از خرید توری در اصفهان همچون سایر مناطق غالبا به جهت محصور کردن زمین ها. و یا باغات گوناگون، کشیدن حصار، محافظت و … می باشد.

از جمله دلایلی که این توری بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. هزینه اقتصادی آن در برابر کشیدن دیوار می باشد.

البته باید در نظر داشت که برخلاف دیوار، با کشیدن فنس به دور باغ و زمین، از بیرون امکان دیدن درون باغ وجود دارد. فنس ها مدل های مختلفی دارند که در ادامه آن را شرح می دهیم:

جنس و انواع مختلف توری حصاری :

 1. مفتول سیاه
 2. مفتول گالوانیزه گرم
 3. مفتول گالوانیزه گرم با لایه رویه  pvc

خرید توری مفتول سیاه در اصفهان

این نوع توری در مقابل نم عایق نبوده و به سادگی زنگ می زند. و به همین جهت است. که از این نوع توری در جاهایی که آب و هوای آن گرم و خشک است بهره برده می شود. عمر این توری حدودا 20 سال است.

خرید توری مفتول گالوانیزه گرم در اصفهان

این توری بر عکس روش گفته شده در برابر زنگ زدن و خراب شدن استحکام و پایداری بالاتری دارد. چون این توری را با گالوانیزه می سازند . عمر این توری نیز در مقایسه با توری قبلی تقریبا دو برابر زیادتر است و به 40 سال می رسد. از دیگر مزایای آن اینکه این توری چون به شکل گالوانیزه است زیبایی خاصی دارد.

خرید توری حصاری با روکش در اصفهان

در این مدل بر روی توری مرحله قبلی لایه ای از جنس pvc   کشیده می شود. این توری بجز مزیت هایی توری گالوانیزه، قشنگی بسیار زیادی دارد.

قیمت توری:

قیمت توری نیز همچون بقیه محصولات فولادی تحت تاثیر قیمت ارز و دلار و نوسانات بازار جهانی و …  می باشد. و به عوامل زیادی بستگی دارد و ثابت نیست. به همین جهت در جدول محصولات خرید توری در اصفهان که در بالا ذکر شده از ذکر قیمت معذوریم. از شما همراهان گرامی تقاضا داریم،. جهت اطلاع از قیمت و خرید توری در اصفهان با کارشناسان فروش شرکت شاهین فلز سپاهان درتماس باشید. از این بابت اطمینان خاطر داریم. که چنانچه با قیمت های مناسب و باور نکردنی و در عین حال کیفیت بالای محصولات فولادی ما روبرو شوید. شما نیز چون سایر مشتریان ما شگفت زده خواهید شد و مشتری همیشگی شرکت می شوید. همواره تلاش مدیریت شرکت شاهین فلز سپاهان بر حذف واسطه ها بوده ،. و ارائه مستقیم و بی واسطه محصولات به شما مصرف کنندگان گرامی را در پی داشته است.

خرید توری در اصفهان

خرید توری در اصفهان
         https://www.shahinfelezsepahan.com/

کاربرد خرید توری پرسی در اصفهان:

توری پرسی را با بافتن سیم های فلزی می سازند. از جمله دلایل خرید توری در اصفهان و  مصارف توری پرسی بهره از آن برای ساخت کف بناها است . این توری ها را بر طبق مواردی گروه بندی می کنند،. مثلا گرم و سرد بودن،داخلی و خارجی بودن، و مدل چشمه آن. در جاهایی که در طاق آنها پشم شیشه می کشند از توری مرغی بهره می گیرند. چون این مورد باعث می شود که پرندگان به داخل پشم شیشه نفوذ نکنند و به عنوان محافظ است. توری مرغی به صورت رول ساخته می شود . طولشان 45 metr  است.

از جمله ویژگی های توری پرسی شامل :

 1. استحکام در مقابل وزش بادهای زیاد  
 2. قیمت مناسب و اقتصادی بودن
 3. وزن سبک
 4.  همه کاره بودن این توری
 5. نصب کردن به سادگی
 6. استحکام در مقابل زنگ زدگی

خرید توری حصاری زنجیری در اصفهان

یکی از برترین مدل های توری حصاری توری حصاری زنجیری می باشد.

این توری هم کاربری بالا دارد. استحکام آن زیاد است و به راحتی می شود این توری را نصب کرد. در کل طرفداران این توری زیاد هستند چون عمر این توری بالا است  و میزان خرید توری در اصفهان بالاست. به طوری که اگر بالای 50 سال در یک جای نمناک باشد. باز هم استحکام خود را از دست نداده و پایدار است. دلیل اینکه این توری زنگ نمی زند. بهره گرفتن از ورق گالوانیزه گرم می باشد . و روکش از جنس روی دارد.

موارد بکارگیری توری حصاری زنجیری :

از این توری برای تعیین مرز بین زمین های افراد، و ایجاد محفظه ای برای نگهداری حیوانات،. ایجاد فضا برای ورزش، مرکزهای نظامی و …. در حد  زیادی مصرف می گردد. از دیگر موارد مصرف آن بوجود آوردن محافظ برای کارگران در زمان ساخت بناها است.

خرید توری در اصفهان:

شرکت شاهین فلز سپاهان تولید و توزیع کننده انواع محصولات فولادی در سایزها و ضخامت های گوناگون است. برای گرفتن قیمت محصولات و اطلاعات بیش تر با کارشناسان شرکت در تماس باشید. و از مشاوره آن ها بهره مند گردید.

علاوه بر این مقاله که با موضوع خرید توری در اصفهان است. در ادامه طیف گسترده ای از مقالات و محصولات با عنوان: خرید پروفیل در اصفهان، خرید پروفیل قوطی در اصفهان، خرید پروفیل z در اصفهان،خرید چهارچوب فلزی در اصفهان، خرید ورق در اصفهان،. خرید رول ورق در اصفهان، خرید ورق پانچ دار در اصفهان، خرید ورق کرکره در اصفهان،  خرید ورق ذوزنقه در اصفهان، خرید میلگرد در اصفهان،. خرید ناودانی در اصفهان، خرید نبشی در اصفهان، خرید تیرآهن در اصفهان، خرید لوله در اصفهان،. خرید تسمه فولادی در اصفهان ،. نواربری ورق، رشته بری ورق، قوطی ستونی، قیمت قوطی ستونی، قوطی ستونی 13 در 13 و …  خدمت شما همراهان گرامی ارائه خواهد شد. با ما همراه باشید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

 • 03145240331
 • info@shahinfelezsepahan.com
 • شاهین شهر، خیابان سعدی شمالی
×

از این که شاهین فلز سپاهان را

انتخاب کردید سپاس گزاریم

 

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟