خرید نبشی در اصفهان

خرید نبشی در اصفهان

ما تضمین پایین ترین قیمت را به شما می دهیم
کافیست با ما تماس بگیرید.

قیمت و محصولات نبشی:

ردیف محصول سایز (cm)ضخامت طول شاخه (m)واحد فروش محل تحویل وضعیت قیمت
1نبشی 2/5 2/52/56 متری کیلو گرم انبار شاهین شهرموجود تماس بگیرید
0314527310-14
2نبشی 2/5 2/536 متری کیلو گرم انبار شاهین شهرموجود تماس بگیرید
0314527310-14
3نبشی 332/56 متری کیلو گرم انبار شاهین شهرموجود تماس بگیرید
0314527310-14
4نبشی 3 336 متری کیلو گرم انبار شاهین شهرموجود تماس بگیرید
0314527310-14
5نبشی 4436 متری کیلو گرم انبار شاهین شهرموجود تماس بگیرید
0314527310-14
6نبشی 4446 متری کیلو گرم انبار شاهین شهرموجود تماس بگیرید
0314527310-14
7نبشی 5546 متری کیلو گرم انبار شاهین شهرموجود تماس بگیرید
0314527310-14
8نبشی 5556 متری کیلو گرم انبار شاهین شهرموجود تماس بگیرید
0314527310-14
9نبشی 6656 متری کیلو گرم انبار شاهین شهرموجود تماس بگیرید
0314527310-14
10نبشی 6666 متری کیلو گرم انبار شاهین شهرموجود تماس بگیرید
0314527310-14
11نبشی 8876 متری کیلو گرم انبار شاهین شهرموجود تماس بگیرید
0314527310-14
12نبشی 8886 متری کیلو گرم انبار شاهین شهرموجود تماس بگیرید
0314527310-14
13نبشی 1010106 متری کیلو گرم انبار شاهین شهرموجود تماس بگیرید
0314527310-14
14نبشی 1212-6 متری کیلو گرم انبار شاهین شهرموجود تماس بگیرید
0314527310-14

نبشی چیست؟ ویژگی های آن چگونه است؟ 

نبشی یک مدل پروفیل است که موارد مصرف زیادی دارد. طرح ظاهری نبشی به صورت 2 ضلع عمود برهم می باشد. از این پروفیل در ساخت بناها بسیار بهره برده می شود. نبشی ها را با توجه به نوع کاربردشان به شکل تک تک وهم به شکل ترکیبی. و به صورت مجموعه ای از قطعات مورد بهره بردای قرار می دهند. نبشی ها را با علامت هایی مثل ال لاتین (نبشی هایی که سایز بال هایش یکی نبوده و متفاوت هستند). و وی لاتین (سایز بال های نبشی از دو طرف برابر هستند) می شناسند.

خرید نبشی در اصفهان:

در جدول بالا محصولات نبشی و مشخصات آن ها با عنوان خرید نبشی در اصفهان ذکر شده است،. ویژگی هایی مانند: نام محصول، ابعاد، طول و … . بعد از آنکه محصولات را مشاهده و بررسی کردید. جهت نهایی کردن خرید خود، خرید نبشی در اصفهان با مشاوران شرکت شاهین فلز سپاهان تماس بگیرید.

انواع نبشی های عرضه شده در بازار:

خرید نبشی ضد زنگ در اصفهان :

شیوه ساخت این مدل نبشی به دو طریق است فابریک و پرسی.

این نبشی از مدل استیل ضد زنگ است. و در هنگام خرید نبشی در اصفهان که به نبشی نیاز داشته باشند که زنگ نزند.، و مقاومت زیادی داشته باشد از این مدل کمک می گیرند. که این نبشی نیز خود از انواع متنوعی تشکیل شده است. در این مورد می توان گفت که این نوع نبشی به نسبت بقیه نبشی ها پایایی و استحکام زیادی دارد. از این نبشی در جاهایی که فضا مرطوب و نمناک بوده. و احتمال زنگ زدن و خوردگی هست بهره برده می شود.

خرید نبشی بال نامساوی در اصفهان:

در این نبشی اندازه بال ها نامساوی می باشند که طرح آن همچون حرف L است. این نبشی نیز کاربری فراوانی دارد.

خرید نبشی اسپیرال در اصفهان:

یکی از برترین نوع های نبشی، این نوع است و خرید نبشی در اصفهان طرفداران زیادی دارد. از ویژگی های این نبشی می توان به برابر بودن اندازه بال های آن ها اشاره کرد. این نبشی از مواد با کیفیت ساخته می گردد. و مرغوبیت زیادی دارد. این نبشی انعطاف بالایی دارد و به خاطر همین موضوع در مراحل جوش و پانچ کردن صدمه نمی بیند. دیگر مزیت این نبشی اندازه دقیق آن است. این نبشی را با فرآیند نورد گرم می سازند.

خرید نبشی در اصفهان

                           خرید نبشی در اصفهان

خرید نبشی فولادی A36 در اصفهان:

این نبشی از جنس فولاد کربنی است، میزان کربن موجود در آن زیاد نیست. از ویژگی های این نبشی قابلیت شکل گیری مناسب آن است. استحکام این نبشی خیلی بالاست و برای سازه های فولادی قدرت زیادی دارا می باشد. و همچنین قیمت آن به نسبت بقیه نبشی ها به صرفه تر است. این نبشی برای فرایند جوش و خمش و … ، هم درجه مقاومت بالایی دارد. این نبشی را توسط فرآیند نورد گرم می سازند . و به خاطر موارد کاربری فراوانی که دارد طرفداران زیادی پیدا کره است .

مثلا در صنعت زیاد مصرف می شود. کاربرد خرید نبشی در اصفهان در ابزارآلات کشاورزی، در ماشین های بزرگ، صنعت دریایی و اسکله ها و… است .

در چه جاهایی از ساختمان ها از نبشی استفاده می کنند؟

از این مورد درکارهای صنعتی و ساخت بناها استفاده می کنند. نبشی ها یکی از موثرترین قطعه هایی هستند. که در کنار سایر قطعات و با ترکیب شدن با آن ها کارایی بالایی دارند.

برای مثال از نبشی ها در جاهایی که قطعات به یکدیگر نصب می شوند بهره می برند. مثلا وصل پل ها به ستون ها، تیرآهن ها به بیم باربر، خرپا و …. .

شیوه ساختن نبشی ها :

خرید نبشی پرسی در اصفهان :

چنانچه از اسم آن معلوم است این نبشی را با پرس می سازند. 

این نبشی یک شیت یا ورق بوده. که آن را از دو طرف به یک سایز یکسان با فرایند خمش خم می کنند. فرایند ساخت نبشی پرسی با بهره گیری از نورد سرد است.

خرید نبشی فابریک در اصفهان:

فرآیند ساخت این نبشی تنها یک مرحله دارد. و نبشی را در همان آغاز کار در کارخانه می سازند و نیازی به کار دیگری ندارد. این مدل نبشی در مقایسه با مدل قبلی دارای پایداری بیش تری است. این نبشی را از روش نورد گرم می سازند.جهت خرید نبشی در اصفهان با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.  

مزیت نبشی پرسی:

در نبشی پرسی می توانیم ضخامت ها را به آنچه مورد نظرمان است تغییر دهیم و ضخامت آن ثابت نمی باشد. دلیل این مورد هم این است که برای پرس از فرایند فرمینگ کمک می گیرند. که می توانیم ضخامت مورد دلخواه خود را به این دستگاه بدهیم. اما در مقابل درنبشی فابریک نمی توان ضخامت را عوض کرد و با ضخامت اولیه ساخته می شود.

جهت ملاحظه محصولات نبشی شرکت شاهین فلزسپاهان با عنوان خرید نبشی در اصفهان به ابتدای مقاله مراجعه فرمایید.

خرید نبشی در اصفهان

                               خرید نبشی در اصفهان

نبشی ها را در جاهای متنوعی به کار می برند:

در صنعت ساختمان از نبشی ها زیاد کمک می گیرند. به عنوان مثال

  1. به جهت اتصالات صلب
  2. مورد مصرف در ایجاد ستون و خرپا
  3. تولید قالب های فولادی
  4. برای وصل کردن تیرآهن به بیم باربر
  5. وصل پل به ستون
  6. بادبند
  7. بکار بردن آن ها در دکل های برق

همچنین نبشی ها را به شکل پشتیبان هم بکار می برند. مثلا در انباری ها و قفسه ها و وسایل معمولی مثل میزو صندلی و…  .

یکی دیگر از موارد خرید نبشی در اصفهان کمک گرفتن از آن در نما کردن و زیباسازی ساختمان ها می باشد.

در زمان خرید نبشی ها به سه عامل مهم باید توجه داشت. و آن میزان ضخامت و طول و عرض نبشی ها است. این موارد با mm سنجه می کنند.

عوامل موثر در قیمت نبشی :

برای مشخص شدن قیمت نبشی عوامل زیادی دخیل هستند: مثلا هزینه شمش، نرخ ارز و ورق و …. . قیمت به عوامل زیادی بستگی دارد و ثابت نیست. به همین جهت در جدول محصولات خرید نبشی در اصفهان که در بالا ذکر شده از ذکر قیمت معذوریم. از شما همراهان گرامی تقاضا داریم،. جهت اطلاع از قیمت و خرید نبشی در اصفهان با کارشناسان فروش شرکت شاهین فلز سپاهان درتماس باشید. از این بابت اطمینان خاطر داریم. که چنانچه با قیمت های مناسب و باور نکردنی و در عین حال کیفیت بالای محصولات فولادی ما روبرو شوید. شما نیز چون سایر مشتریان ما شگفت زده خواهید شد و مشتری همیشگی شرکت می شوید. همواره تلاش مدیریت شرکت شاهین فلز سپاهان بر حذف واسطه ها بوده ،. و ارائه مستقیم و بی واسطه محصولات به شما مصرف کنندگان گرامی را در پی داشته است.

انواع نبشی موجود در بازار:

در بازار ایران نبشی ها در سایزها و طول های متنوعی به فروش می رسد. که باید با توجه به موارد مصرف خود به دنبال نبشی مورد نظر خود باشید. اما غالب نبشی ها metr 6 و 12 هستند.

سایر مقالات محصولات فولادی : 

علاوه بر این مقاله که با موضوع خرید نبشی در اصفهان است. در ادامه طیف گسترده ای از مقالات و محصولات با عنوان: خرید پروفیل در اصفهان، خرید پروفیل قوطی در اصفهان، خرید پروفیل z در اصفهان،. خرید چهارچوب فلزی در اصفهان، خرید ورق در اصفهان، خرید رول ورق در اصفهان، خرید ورق پانچ دار در اصفهان، خرید ورق کرکره در اصفهان، خرید ورق ذوزنقه در اصفهان، خرید میلگرد در اصفهان، خرید توری در اصفهان، خرید ناودانی در اصفهان، خرید تیرآهن در اصفهان، خرید لوله در اصفهان،. خرید تسمه فولادی در اصفهان و …  خدمت شما همراهان گرامی ارائه خواهد شد. با ما همراه باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  • 03145240331
  • info@shahinfelezsepahan.com
  • شاهین شهر، خیابان سعدی شمالی
×

از این که شاهین فلز سپاهان را

انتخاب کردید سپاس گزاریم

 

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟