2روش تولید پروفیل قوطی ساختمانی چیست؟3 دسته بندی قوطی چگونه است؟

خرید پروفیل در اصفهان

خرید پروفیل در اصفهان پروفیل قوطی


لیست قیمت قوطی و پروفیل در کارخانه | تولید پروفیل قوطی ساختمانی 

فهرست مطالب:

شیوه ساخت پروفیل مربع :

1.تولید به شیوه مستقیم

2.تولید به شیوه غیرمستقیم

تولید به شیوه مستقیم:

مزیت و مشکلات ساخت پروفیل مستقیم:

شیوه تولید غیرمستقیم :

مزیت و مشکلات ساخت پروفیل غیر مستقیم :

قوطی ها با توجه به موارد بکارگیری آن ها به 3 مورد تقسیم می شوند:

قوطی معمولی

.قوطی مبلی

قوطی مبلی :

موارد تزیینی

مبلمان

دوچرخه ها

کانکس ها

قوطی صنعتی :

قوطی ستونی :

فهرست شکل:

پروفیل  قوطی

قوطی پروفیل

برای بررسی  لیست قیمت قوطی و پروفیل در کارخانه به سایت شاهین فلز سپاهان مراجعه نمایید. shahinfelezsepahan

2روش تولید پروفیل قوطی ساختمانی چیست؟3 دسته بندی قوطی چگونه است؟

شیوه ساخت پروفیل مربع :

برای ساختن پروفیل ساختمانی از دو شیوه بهره می گیرند:

1.تولید به شیوه مستقیم

2.تولید به شیوه غیرمستقیم

که در ادامه راجع به هر کدام مطالبی ذکر خواهد شد:

تولید به شیوه مستقیم:

تولید پروفیل قوطی ساختمانی در اولین شیوه نوارها را از میان قالب های مشخص. که در حال حرکت هستند رد می کنند . و با توجه به اندازه های تعیین شده از قبل به مراحل بعدی هدایت شده جوش میخورند. و به شکل محصول نهایی تبدیل می گردد.

مزیت و مشکلات ساخت پروفیل مستقیم:

لیست قیمت قوطی و پروفیل در کارخانه |پروفیل هایی که به این روش تولید می گردند. دارای اندازه های منظم تر و با کیفیت مناسب هستند. و دچارعیوب و منحنی های کم تری می باشند.

از جمله معایب این روش این است که به خاطر اینکه لبه های قالب ها تیز هستند. این قالبه ها زود تر مستهلک می شوند. و نیز می توان گفت که فرایند ماشینکاری و فرایند حرارتی آن حساسیت بیشتری دارد و تمرکز زیادی می خواهد.این شیوه همچنین نسبت به روش دوم فرایند ساخت بیشتری دارد و زمانبر است .

پروفیل قوطی تولید پروفیل قوطی ساختمانی

شکل 1: پروفیل  قوطی

 

شیوه تولید غیرمستقیم :

درآنجا عملیات مخصوص روی آن ها پیاده شده و با خم کردن به لوله مبدل می گردد. درمرحله بعد لبه ها به هم دیگر جوش می خورند. و به پروفیل های مختلف درابعاد وسایزهای گوناگون تبدیل می شوند. سرانجام کالای نهایی را برش می زنند گروه بندی کرده وبه بازار می فرستند. لیست قیمت قوطی و پروفیل در کارخانه ی شاهین فلز سپاهان در سایت shahinfelezsepahan  برآورد شده است.

مزیت و مشکلات ساخت پروفیل غیر مستقیم :

در این شیوه تولید لوله در بخش فرمینگ انجام می شود. و می توان در بخش سایزینگ قالب ها را تغییرداد. و سپس لوله ها را به ماشین آلاتی که فاقد جوش هستند برده. و درآنجا پروفیل های گوناگون تولید می گردند. نکته مثبت این روش این است که می توان با کمترین ماشین آلات محصولات متعددی تولید کرد. و نیزآن شیوه نسبت به شیوه قبل سرعت تولید بالاتری دارد .

در اینجا برخلاف مورد قبلی لبه های تیز بسیارکم تراست. و بخاطر همین درصد شکست آن ها حین عملیات محدود است.| لیست قیمت قوطی و پروفیل در کارخانه

قوطی پروفیل  با توجه به کاربرد آن،. در بازار به ۳ دسته  قوطی پروفیل مبلمان، قوطی معمولی و قوطی صنعتی بخش بندی می شود:

قوطی ها با توجه به موارد بکارگیری آن ها به 3 مورد تقسیم می شوند:

قوطی معمولی

.قوطی مبلی

.قوطی صنعتی

قوطی مبلی :

تولید پروفیل قوطی ساختمانی |این نوع قوطی دارای ضخامت و قطر پایین تری نسبت به سایر قوطی ها هستند. وغالبا دارای موارد مصرفی مصنوعات آهنی  چون :

موارد تزیینی

مبلمان

دوچرخه ها

کانکس ها

قوطی مبلی با شیت های روغنی ساخته می شود و دارای ضخامتی حدود 0/4 تا   1.5 می باشد . برای تولید این ورق ها از دقت بیشتری استفاده می شود. و می توان گفت این ظرافت دلیل گرانی این محصول می باشد.

تولید پروفیل قوطی ساختمانی |نام دیگر آن، پروفیل سبک است و به این نام نیز مشهور است. چون دارای وزنی بسیار کم تراز بقیه پروفیل ها هستند. چون وزن این شاخه ها نسبت به سایر شاخه ها سبک تراست قیمت کلی آن پایین تراست .

قوطی پروفیل لیست قیمت قوطی و پروفیل در کارخانه

شکل 2: قوطی پروفیل

 

 قوطی صنعتی :

این قوطی ها بیشتر کاربری صنعی داشته و ضخامت آن ها از 3 mm  بالاتر است.  ظاهر آن ها نیز به صورت مربع است .

قوطی ستونی :

شکل ظاهریشان مربعی است . همچنین این قوطی در شاخه های 12 metry به بازار عرضه می شوند . و ضخامت آن نیز از 3 تا 5 mm  است . این قوطی ها برابر پیچ خودگی استحکام زیادی دارند. و بخاطر همین موضوع ستونی ها نسبت به تیرآهن تکی برتری داشته و از آن استفاده می گردد. لیست قیمت قوطی و پروفیل در کارخانه در سایت shahinfelezsepahan .

خرید پروفیل قوطی:

جهت خرید انواع محصولات فولادی و تولید پروفیل قوطی ساختمانی همواره باید این موضوع را مد نظر قرار دهیم. که در ابتدای کار باید به موارد مصرف آن توجه کرده.  و با در نظر گرفتن کاربرد آن اقدام به خرید نمایید. شما مشتریان گرامی می توانید جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر به کارشناسان شرکت شاهین فلز سپاهان تماس گرفته . و با اطمینان از کیفیت محصولات و قیمت مناسب آن ها با آسودگی خیال خرید کنید.

در مقالات بعدی در سایت شاهین فلز سپاهان در مورد موضوعاتی مثل لیست قیمت قوطی و پروفیل در کارخانه . و تولید پروفیل قوطی ساختمانی مطالب ارزشمندی ذکر می شود. با ما همراه باشید.

خرید انواع گوناگون محصولات فولادی از شرکت شاهین فلز سپاهان:

شما همراهان گرامی می توانید جهت اطلاع از موجودی انواع محصولات فولادی ما به بخش محصولات از سربرگ دوم منوی سایت رفته. و با باز کردن سربرگ محصولات، انواع مختلف محصولات را مشاهده نمایید. و به جهت کسب اطلاع از قیمت های مناسب ما با همکاران ما در این شرکت تماس حاصل نمایید. اطلاعات تکمیلی درباره انواع گوناگون محصولات را در همان سربرگ ملاحظه فرمایید. برای نمونه به تعدادی از این مقالات و عناوین آن ها اشاره می کنیم: خرید توری در اصفهان، خرید تیرآهن در اصفهان، خرید لوله در اصفهان، خرید میلگرد در اصفهان، خرید ناودانی در اصفهان و خرید نبشی در اصفهان.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  • 03145240331
  • info@shahinfelezsepahan.com
  • شاهین شهر، خیابان سعدی شمالی
×

از این که شاهین فلز سپاهان را

انتخاب کردید سپاس گزاریم

 

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟