موارد به کارگیری سپری چیست؟قیمت پروفیل درب و پنجره در انواع سپری چگونه است؟

پروفیل سپری

پروفیل سپری


قیمت پروفیل درب و پنجره در انواع سپری | موارد به کارگیری سپری

فهرست مطالب

پروفیل سپری از چه جنسی ساخته می شود؟

سپری ها را به دو شیوه می سازند.

تولید سپری با روش فابریک:

مزایای ایجاد سپری با روش فابریک:

عیوب سپری چیست:

تعیین قیمت سپری  ها به چه مواردی بستگی دارد:

موارد به کارگیری سپری چیست؟

چنانچه گفتیم از سپری در جاهای زیادی بهره می گیرند. همچون:

از جمله موارد به کارگیری سپری در ساختن ساختمان چیست؟

سپری در زیر ساخت منازل:

موارد به کارگیری سپری در سقف کاذب:

به کار گیری سپری برای سقف گلخانه:

فهرست شکل :

شکل 1:پروفیل سپری

شکل 2: یکی از مدل های پروفیل

موارد به کارگیری سپری چیست؟قیمت پروفیل درب و پنجره در انواع سپری

چگونه است؟

پروفیل سپری از چه جنسی ساخته می شود؟

سپری یکی از نمونه های پروفیل است .که طبق کاربرد آن از جنس های متنوعی  ساخته می شود. aluminium،  Stainless steel و فلزی، مسی و برنجی .

سپری ها با توجه به ظاهرشان به لبه دایره ای ( 30 الی 140 (mm .و لبه نوک تیز (20الی 40  mm) دسته بندی می گردند. سپری ها در بازار با مسافت 6 الی 12 metr  هستند. البته این پروفیل ها را به دلخواه مشتریان گرامی نیز می سازیم. برای ثبت درخواست خود با کارشناسان shahinfelezsepahan تماس بگیرید.

در این مقاله در سایت شاهین فلز سپاهان برآنیم تا در مورد قیمت پروفیل درب و پنجره در انواع سپریموارد به کارگیری سپری مطالب مفیدی را بیان کنیم.

این پروفیل به خاطر ظاهر و ویژگی هایی که دارد کاربری بسیاری دارد. این پروفیل در سازه های فولادی، ستون ها و … مصرف می شود.

سپری ها را به دو شیوه می سازند.

تولید سپری با روش فابریک:

در این روش از نورد گرم بهره می گیرند. در ابتدای امر شمش به کوره فرستاده می شود. و در آنجا با درجه حرارت بسیار زیاد حرارت داده می شود. وقتی شمش به آن دمایی که از قبل مشخص شده برسد. آن ها را از 3 قسمت نورد رد می کنند. با گذشت از مرحله اول ضخامت آن کم و طولش زیاد می گردد. و با رد شدن از مرحله دوم و مرحله نورد پایانی سپری ایجاد می گردد. و دست آخر سپری آماده شده در سایز و اندازه مورد دلخواه می برند. قیمت پروفیل درب و پنجره در انواع سپری

شکل  موارد به کارگیری سپری  

قیمت پروفیل درب و پنجره در انواع سپری

 شکل 1:پروفیل سپری

ساخت سپری با روش پرسی:

در این شیوه که به آن نورد سرد نیز می گویند. تیرآهن ها را از وسط نصف می کنند. و با کمک هر نیمه سپری ایجاد می شود.

مزایای ایجاد سپری با روش فابریک:

باید گفت که روش اول راه معمول ایجاد سپری است و روش دوم زیاد کاربرد ندارد. در روش اول نتیجه کار موثر تر است و طبق استانداردها ساخته می شود. دراین شیوه از دستگاه ها و ماشین آلات مجهزتری برای ایجاد بهره می گیرند. و قیمت این مدل هم عالی است.

عیوب سپری چیست:

عیب سپری این است که آن ها  استقامت کمی در برابر خمش دارد.و وقتی می خواهند بالای آن را متصل کنند مشکل درست می شود.

تعیین قیمت سپری  ها به چه مواردی بستگی دارد:

قیمت پروفیل درب و پنجره در انواع سپری ، در تعیین قیمت سپری موارد زیادی دخیل هستند . مواردی مانند مواد بکار گرفته شده در تولید، شیوه ایجاد، استانداردها، ظاهر و اندازه و… . جهت کسب اطلاع از قیمت سپری و سایرمحصولات فولادی با کارشناسان شرکت شاهین فلز سپاهان تماس بگیرید.

موارد به کارگیری سپری چیست؟

چنانچه گفتیم از سپری در جاهای زیادی بهره می گیرند. همچون:

صنعت های گوناگون، ساختن بناها، درب ها و پنجره ها، طاق ها، سازه های آهنی، اسکلت ها و ….   .سپری ها انواع مختلفی دارند که با یکدیگر فرق دارند. این تفاوت به خاطر جنسشان، روش ساخت آن ها، ضخامت و قطرو ظاهر آن ها می باشد.در ادامه به روش ساخت این سپری ها می پردازیم.

از جمله موارد به کارگیری سپری در ساختن ساختمان چیست؟

چنانچه قبلا ذکر شد از این پروفیل در ساختن ساختمان بسیار بهره می برند. که در ادامه به چندی از آن اشاره می کنیم. در شکل زیر قیمت پروفیل درب و پنجره در انواع سپری :

قیمت پروفیل درب و پنجره در انواع سپری

شکل 2: یکی از مدل های پروفیل

 سپری در زیر ساخت منازل:

از سپری های فولادی در زیرساخت منازل بسیار کمک می گیرند. بخصوص درهنگامی که باری که باربر متحمل می گردد وزن زیادی داشته باشد. مثلا در زمانی که در نماهایی که بتن ریخته اند . برای حفظ مقاومت و پایداری نمای سنگی ساختمان از سپری، نبشی و… بهره می گیرند. چون خاصیت جوش مناسبی دارند. از دیگر کاربردهای  سپری فولادی در نماکاری هایی است. که در آن بناها بدون بهره گیری از ماسه و سیمان به نماکاری می پردازند. در این مدل در آغاز کار از زیرسازی فولادی بهره می گیرند. و در ادامه سنگ های نماها بر آن ها سوار می شوند. ادامه توضیحات در shahinfelezsepahan

موارد به کارگیری سپری در سقف کاذب:

این سپری ها همچنین برای سقف کاذب بکار برده می شود. قیمت پروفیل درب و پنجره در انواع سپری.گاها در بعضی جاها به جهت استقامت و مقاومت سقف ها از سپری های فولادی به عنوان حمال کمک می گیرند. در این روش سپری ها را با فاصله های برابر از یکدیگر قرار می دهند .این فاصله را با مصالح  پر می کنند و آن ها را با ماسه و سیمان سفت می کنند. و نیز استحکام آن در برابر نم و رطوبت بالاتر از گچ می باشد. در این مواقع در جاهایی که قرار است وزن کم تری تحمل کنند. از سپری 3 کمک می گیرند و وقتی وزن بار وارد شده بیش تر باشد از سپری 4 بهره می گیرند.همچنین در نماهای منازل نیز از این سپری ها کمک می گیرند. در ادامه مقالات متعددی در shahinfelezsepahan  درباره انواع پروفیل ها بیان می کنیم.

به کار گیری سپری برای سقف گلخانه:

برای ساختن سقوفی که برای رد شدن نور هستند. مانند سقف گل خانه ها و…. از این سپری بهره می برند.این سپری باربر اصلی به حساب می آید و مزیت اقتصادی دارد. چون وجود آن موجب حذف شدن بقیه پروفیل ها شده و خرید آن به نفع است. همچنین از دیگر مزیت های آن می توان به این مورد اشاره کرد. که این سپری ها را می توان به سادگی جوش داد.

جهت کسب اطلاع از  قیمت پروفیل درب و پنجره در انواع سپری و موارد به کارگیری سپری به سایت شاهین فلز سپاهان مراجعه فرمایید.

خرید انواع گوناگون محصولات فولادی از شرکت شاهین فلز سپاهان:

شما همراهان گرامی می توانید جهت اطلاع از موجودی انواع محصولات فولادی ما به بخش محصولات از سربرگ دوم منوی سایت رفته. و با باز کردن سربرگ محصولات، انواع مختلف محصولات را مشاهده نمایید. و به جهت کسب اطلاع از قیمت های مناسب ما با همکاران ما در این شرکت تماس حاصل نمایید. اطلاعات تکمیلی درباره انواع گوناگون محصولات را در همان سربرگ ملاحظه فرمایید. برای نمونه به تعدادی از این مقالات و عناوین آن ها اشاره می کنیم: خرید توری در اصفهان، خرید تیرآهن در اصفهان، خرید لوله در اصفهان، خرید میلگرد در اصفهان، خرید ناودانی در اصفهان و خرید نبشی در اصفهان.

نویسنده: زینب شاه رجبیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  • 03145240331
  • info@shahinfelezsepahan.com
  • شاهین شهر، خیابان سعدی شمالی
×

از این که شاهین فلز سپاهان را

انتخاب کردید سپاس گزاریم

 

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟